Theaterspektakel Het Pauperparadijs verplaatst naar zomer 2023

jul 5, 2022 | Locatietheater, Pauperparadijs, theaterspektakel

 De geplande voorstellingen van Het Pauperparadijs kunnen helaas niet gespeeld kunnen worden in de zomer van 2022. De voorstellingen verplaatst naar volgend jaar. 

Zomer 2023 in Veenhuizen

De voorstellingen die gespeeld zouden worden op de binnenplaats van het Gevangenismuseum in Veenhuizen, worden verplaatst naar de zomer van 2023. Bezoekers hoeven zelf niets te doen. Alle kaartkopers krijgen per mail bericht van de Nationale Theaterkassa. Voor vragen en antwoorden kan men ook terecht op de pagina veelgestelde vragen van de website.

Terugkeer van succesvol theaterspektakel

Het zou de derde keer zijn dat het openluchtspektakel in het Gevangenismuseum in Veenhuizen te zien zou zijn. In 2016 en 2017 speelde de voorstelling in de regie van Tom de Ket, naar het gelijknamige boek van Suzanna Jansen ook op die locatie en trok toen ruim 90.000 bezoekers. In 2018 verhuisde Het Pauperparadijs naar Koninklijk Theater Carré in Amsterdam. Op veler verzoek brengt de producent het openluchtspektakel nog een keer terug naar Drenthe.

Meer info op www.hetpauperparadijs.nl

Tickets

http://hetpauperparadijs.nl/kaartverkoop/